Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Csoportos beszedési megbízásná...

Csoportos beszedési megbízásnál honnan tudom, mikor fogják levonni az összeget?

Figyelt kérdés
Csináltam csoportos beszedési megbízást, netbankon keresztül (otp). Ami viszont furcsa, hogy az összeg felső határát meg kellett adni, de a teljesítési dátumot nem. Aki tapasztaltabb ezzel kapcsolatban, segítene? Köszönöm!
2016. dec. 5. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert az a cégtöl függ mikor csinálja. A csoportos beszedést a másik cég indítja el egy bizonyos napon de azt ök válasszák meg.


Pl nekünk a Telefon társas´ßag mindig 23-án k´ßeszíti el a számlát az körül vonják le a számlánkról. De vagyok olyan cégnél akiknél rendszeresen vásárolok, és mikorn eléri az x összeget a számlám, akkor kiállítják a számlát és levonják a számlámról, ez néha havonta többször, néha csak pár havonta...


Az átutalásnál lehet megválasztani, mikor akarsz utalni. Pl a bérleti díjat mindern hónap 10-ig kell eljutatunk a tulajnak, így azatutalás minden hónap 3-an megy neki. ìgy 10-ig egy hétvége vagy ünnep nap miatt is megkapják. De ezt mi inditjuk.

2016. dec. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogyan írták. S ha pl. sikertelen lenne, az egyik cég naponta próbálkozik, a másik nem. Ha nem kapja meg a pénzét, akkor úgy veszi, mintha nem fizettél volna.
2016. dec. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2016. dec. 5. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!