Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Skrill, Neteller, paysafecard,...

Skrill, Neteller, paysafecard, Abaqoos, Entropay vagy Fast Bank Transver?

Figyelt kérdés
Egyikről sem tudok semmit és nem használtam még virtuális számlát.

2016. dec. 6. 19:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Melyik a jobb szerintetek?
2016. dec. 22. 17:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mire szeretnéd használni, illetve honnét.
2016. dec. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Valójában még pontosan én sem tudom. Lehet szükséges az ATM-ből való kp felvétt. De lehet hogy csak utalnék le róla. Játékra használnám egyébként, nagy összegek mozognának.


Magyarország és lehet külföld. Lehet Amerika is.

2016. dec. 24. 21:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor a skrillt ajánlom, kérhetsz hozzá dombornyomott kártyát ahonnét az atmből letudod venni a pénzt, használhatod külföldről is a netellert macerásabb külföldről használni, értelem szerűen ha amerikában szeretnéd a legtöbb pénzt levenni akkor $ ban nyissál számlát, itthon atmből csak forintot kapsz ahol is a bank a rossz árfolyamán váltja át a bankkártya éves költsége $10 vagy 10 euro 2-3 euró egy pénz levétel és a napi limit 300 euró vagy valamivel több de ezek az infók fent vannak a skill honlapján.
2016. dec. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!