Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 1,5 millió forint szabad...

1,5 millió forint szabad felhasználású hitelhez minimum mennyi nettó jövedelem kell?

Figyelt kérdés

2016. dec. 15. 15:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Valaki írhon már.
2016. dec. 15. 17:35
 2/7 A kérdező kommentje:
Írjon
2016. dec. 15. 17:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt ennyiből nem lehet megmondani.


- Jelzálog alapú hitelben gondolkodsz, vagy olyanban, aminél egyedül a jövedelem a fedezet?


- Mekkora futamidőt szeretnél? (Nem mindegy, hogy egy év alatt akarod visszafizetni vagy 5)


Nem tudom mennyi a jövedelmed. Ha 400 ezer Ft alatt keresel, akkor az 50%-ka mehet törlesztésre, ha felette, akkor 60%. Zsinórmértéknek ennyi elég kb. A pontos válaszhoz többet kellene tudni.

2016. dec. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem jelzáloggal szeretném törleszteni a hitelt csak a jövedelmemmel.


5 évig akarom.


A nettó jövedelmem a házastársammal együtt 250.000 ft.

2016. dec. 15. 18:59
 5/7 A kérdező kommentje:
És saját lakásban vagyunk szóval albérletet nem kell fizetni.
2016. dec. 15. 19:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a CIbnél van 1,5milliós személyi kölcsönöm - csak az én bérem számított, tudomásul vették, hogy párkapcsolatban élek, de nem érdekelte őket, hogy mennyit keres a párom. 294ezres jövedelemre kaptam meg (egyéb hitelem volt még 13ezer törlesztő havonta). Hogy mennyi lett volna a minimum, nem tudom, de elvileg tényleg 50%-ig nyújtózkodhatsz, ha minden egyéb rendben van. De a gyakorlatilag meg az elvileg sokszor nagyon más.
2016. dec. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Banktól függ. Nekem a Raiffeisentől jött egy levelem szeptemberben, hogy ha legalább havi nettó 80 000 Ft munkabér érkezik a számlámra, már igényelhetek 1,5 millió Forintot. De én évek óta náluk vezetem a számlámat, hitelkártyám is van náluk, aminek a törlesztésével sosem maradtam el.

Szerintem első körben a saját számlavezető bankodnál érdeklődj, hátha van valami különleges ajánlatuk a számodra.

2016. dec. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!