Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki fel tudna pontosan...

Valaki fel tudna pontosan világositani a CSOK-ról?

Figyelt kérdés
Szisztok! 24 éves 2 gyermekes anyuka vagyok. Jelenleg anyámékkal élünk de elég szűkös így már a lakás. Van már lakásfelújítási hitelünk mert az első picurnál a fűrdőszobát kellett felújítani. A férjem 2 hónapja kezdett az új munka helyén mert az előző csődeljárás alatt ál és gyorsan akart lépni még Mielőtt kirúgják. Szeretnénk egy külön lakást vásárolni itt a településen ahol élünk találtunk is egyet ami pont jó lenne. 1.200.000 ft-ért árulják nekünk bőven elég lenne (2szoba,konyha,fűrdő,kamra). Még egy hitelt nem vállalhatunk be mert nekem már csak gyesem van a gyedem lejárt. A párom sokkal kevesebbet keres mint eddig és az előző hitelünk igen sok pénzt elvisz. A család egyik barátja 2016. Augusztusában vásárolt a takarékszövetkezeten keresztűl CSAK CSOK-ból házat el se akartuk hinni hogy ilyen van. De aztán láttuk a papirt. Ez hogy lehetséges???? Mi a FHB-nál vagyunk. Tudna ebben a témában normális felvilágosítást adni? Nagyon Megköszönném.
2016. dec. 20. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Két gyerekkel használt lakásra 1.430.000 Ft-ot lehet kapni, de ezer és egy feltétele van, tehát mindenképpen be kell menni érdeklődni. Addig is ezt olvasd el:

[link]

2016. dec. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy legalább minimális önerő kell.
2016. dec. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!