Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erste Netbróker rendszerben...

Erste Netbróker rendszerben hol találom az OTP Orosz Részvény Alap A sorozatot?

Figyelt kérdés

Az Erste Market szerint forgalmazzák, de a netbrókerben sehol sem találom.


Tudnátok segíteni ebben?


Köszönöm!



2016. dec. 22. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam ott van, a Befektetési Alapok menüpontotban az Egyéb Alapkezelők fülre kattintva megjelenő listában (A és C is). Ha neked ott nem jelenik meg, hívd fel az ügyfélszolgálatot.
2016. dec. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


És mennyi a banki jutalék ha ilyenből vásárolok?

Tudom, a bank honlapján fent van.

Ez melyik kategóriába is tartozik?

2016. dec. 22. 20:07
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem a díjtételekről szóló táblázatban melyik kategória?
2016. dec. 22. 20:08
 4/5 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is hasonló problémával küzdök, Erste Netbrókerben OTP befektetési jegyeket a kereskedés/befektetési jegy menüben nem találok (itt csak Erste jegyek vannak). A Netbróker rendszer tőzsdei kereskedés/egyéb fülön találtam OTP befektetési jegyeket,....ténylegesen csak tőzsdei kereskedésben lehet OTP bef. jegyet megvenni, vagy nem jó helyen keresem?

2017. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A befektetési jegyek menüpontban ha felül megnézed, van egy olyan fül, ahol csak ERSTE és ESPA befektetési jegyeket tudsz venni és van egy másik fül, ami alatt pedig megtalálod az összes többit.
2017. márc. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!