Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tesóm elmentette plastatiomba...

Tesóm elmentette plastatiomba a kártya adatait. Ki a hibás?

Figyelt kérdés
Tesóm minden számot beírt és elmentett a playstationba amit én nem tudtam és nézelődtem a játék menüjében és vásároltam róla,de nem tudtam h ő elmentette. Akkot ez ki hibája?

2016. dec. 24. 08:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%

Mégis nem teljesen mindegy?

Ezt nevezzük a közgazdaságtanban elsüllyedt költségnek.

2016. dec. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
60%
Kié a Playstation?
2016. dec. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
60%

Elég butyuta kérdés.


Kinek a tulajdona a Playstation?

És amikor megvettél valamit, akkor automatikusan levonta a kártyájáról, vagy neked le kellett okézni az ő kártyaadataival? Egyébként ha nem lettek volna elmentve a kártyaadatok, hogy kellett volna működnie a vásárlásnak?


ÉS hány évesek vagytok?

2016. dec. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Elég fura a fizetési rendszer. Ott csak az utolso 4 számjegyet mutatta, amiről azt hittem, hogy majd be kell írni utána a számokat. Leokéztam és már ment is a vásárlás. És én azt sem tudtam, hogy milyen kártyáról vonta le. Kőzös a ps.
2016. dec. 24. 10:05
 5/23 anonim ***** válasza:
78%

hülyék vagytok a géphez mind a ketten. Te leokéztál valamit, amiről halvány lila fingod nem volt, hogy mi.


Felezzétek el a költséget azt csá.

2016. dec. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%

Lényegében te véletlenül fizettél az ő kártyájával.


Add oda neki a pénzt, amit költöttél, és kész.


Ennyi.

2016. dec. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondtam, hogy kifizetem neki, de nem tetszik neki. Most reggel is felkeltem és azt olvasom az üzenetekben, hogy oda volt írva ez meg az. Hát oda,de angalul. Egyébként most lett véve a játék és gondoltam hátha ad valamit így karácsony előtt zsetont vagy valamit
2016. dec. 24. 11:00
 8/23 anonim ***** válasza:
54%
Egyébként hány évesek vagytok?
2016. dec. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
60%

Az o hulyesege, hogy egy kozosen hasznalt eszkozbe lementette a sajat kartyaja adatait. A tied meg hogy esz nelkul kattintgatsz mindenre, amit nem is ertesz.


Felezzetek el a koltseget, ennyi.

2016. dec. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
A korunknak nem sok köze van a válaszokhoz. Van egy történet és ez van
2016. dec. 24. 11:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!