Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Cetelem banknál mikor jön ki...

Cetelem banknál mikor jön ki a futár?

Figyelt kérdés
Személyi kölcsönt szeretnék felvenni a cetelemnél. Postán elküldtem minden dokumentumot. A cetelemnél jön ki egy futár aki csak megnézi a személyimet hogy tényleg én vagyok-e az aki fel akarja venni a hitelt. Az a futár pozitiv hitelbírálat után jön ki csak? vagy még a hitelbírálat előtt? vagy is még nem biztos h megkapom a hitelt?

2016. dec. 27. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, a futár viszi el a papírokat, semmit nem kell előre postázni. utána jön a hitelbírálat, többet pedig nem látod a futárt..ha új verzió van nyár óta, akkor elnézést kérek.
2016. dec. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!