Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan igényelhetek bankkártyá...

Hogyan igényelhetek bankkártyát 18 év alatt?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy szeretnék interneten pénzt keresni(reklámok nézése és hasonlók), de ehhez Paypal kell ahhoz meg egy bankkártya.Félek az esetleges visszaélésektől, de ha tegyük fel nem is kereshetnék így pénzt online vásárláshoz, majd később fizu felvételhez úgyis kellene. Szóval aki esetleg ért ezekhez az esetleg belemagyarázhatna egy kicsit, megköszönném!


17/F



2016. dec. 29. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Besétálsz a bankba a szülőddel, nyittok egy számlát és megigénylitek. Személyes iartokat vigyél. Ennyi.
2016. dec. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
Egyáltalán nem kell a Paypalhoz bankkártya. Működik az bankkártya és bankszámla nélkül is.
2016. dec. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"szeretnék interneten pénzt keresni(reklámok nézése"


utóbbival semmit nem fogsz keresni.

2016. dec. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sok sikert a pénzkereséshez. :D
2016. dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na ebben Balázska se látja a jövőt.
2016. dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Pedig a klikkelgetéshez sok ész nem kell, azt még talán ő is meg tudná csinálni. Ideje úgyis van.
2016. dec. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Király hogy ezen az oldalon mindenki segítőkész és 100%-ban konstruktív válaszokat ad. Illetve nem kell az elkeseredett emberek elfogult és arrogáns válaszait olvasni.


Arra lettem volna kíváncsi hogy mennyibe kerül egy számlanyitás mennyi időbe telik és hogyan lehet elkerülni az esetleges internetes visszaéléseket.

Azért érdekel, mert nem értek a joghoz szüleim pedig az intetnethez és nem találtam a kérdésemre megbízható forrást.

2016. dec. 30. 13:49
 8/10 anonim ***** válasza:
OTP-nél van számlám, egy számlanyitás kb. 20 perc mindennel együtt, temérdek papírt aláírsz, megadsz pár adatot és ennyi. Nem kell érte fizetni ennyi idősen, semmit sem.
2017. jan. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Internetes visszaéléseket... hát, nem tudom konkrétan mire gondolsz, de senki nem szed le neked onnan a pénzt, ha online is vásárolsz, mindig te utalsz valakinek. 21 vagyok, 15 éves korom óta rengeteg mindent rendeltem neten, én is néha keresek pénzt kérdőívekkel meg reklámokkal, de eddig mindig minden időben megérkezett, áru is (1-2-szer nem de akkor visszakértem a pénzem) és a reklámokból a pénz is.
2017. jan. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a pacsi. :)
2017. jan. 4. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!