Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudom aktiválni a...

Hogyan tudom aktiválni a kártyámat PayPalon?

Figyelt kérdés

Na, az a helyzet, hogy nekem már volt hozzákötve, és aktiválva, csak utána letöröltem róla. Most megint hozzá akarom adni, és kér valami "4 digit kódot".


Most lehet én vagyok ilyen trágya angolból, de nem tudom, hogy ezt:


- a kártya adatai között keressem

- sms-ben fog jönni

- e-mailben fog jönni

- valamire rá kell kattintani


Egyszerűen nem tudom, hogy aktiváljam, mert még mindig azt írja, hogy "confirm"


Egyszer már megcsináltam amúgy, de már nem tudom, hogy.



2017. jan. 6. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Bankszámlakivonaton lesz rajta, vagy számlatörténetben, 2-3 munkanap a terheléstől számítva, mire könyvelik.
2017. jan. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kell legyen online bankod... ott aztán keressed megfele a kártyatranzakciókat és ott lessz PP***...
2017. jan. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja és kb. 400 ft-os tranzakció kell legyen.. ami azonnal be is kerül a paypalra mikor visszaigazoltad (természetesen ha volt pénz a számládon azaz legalább 4-500 ft mikor probálta a tranzakciót)
2017. jan. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van pénz a számlán, de OTP Junior kártya. És azzal csak egyenleglekérdezést tudok csinálni, jelszót nem tudok honnan szedni, magába az Internetbankba is belépjek. De viszont olvastam, hogy van külön Junior Internetbank, és ott is beléptem egyszer, de nem tudom hol, és a kártyát is aktiváltam PayPalon, de azt sem tudom, hogy. Nincs ötletem, hogy régen hogy mehetett.
2017. jan. 7. 14:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Bemész a bankba, és mondod, hogy mutassák meg, hogy tudsz hozzáférni a netbankhoz, és ha szükséges, ott tudnak új jelszót is adni. Sőt, ha ott belépnek neked, meg tudják nézni a tranzakció listát, és a kódot is meg tudják mondani, amivel a Paypalt aktiválhatod.
2017. jan. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Hát, még próbálgatom itthon egy kicsit, és ha végképp nem megy, akkor bemegyek hozzájuk, itt van 5 percre úgyis.


De nem vagyok még 18, ez probléma ilyenkor?

2017. jan. 7. 23:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem probléma, te is intézheted.
2017. jan. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2017. jan. 8. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!