Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 1 hónap munkaviszonyom van. A...

1 hónap munkaviszonyom van. A Provident adna fel kölcsönt átutalással?

Figyelt kérdés

Egyébként még nincs munkahelyem, decemberben töltöttem ki a jelentkezési lapot. Csak a kérdést írtam ki úgy.


90-100 ezret fogok kapni kb. Max mennyit adnának meg rá?



2017. jan. 8. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:

a próbaidő alatt a provident sem nagyon szokott adni hitelt, mert az majdnem olyan, mintha nem is lenne munkád (bármikor mondhatják, hogy holnap már ne gyere).


egyébként mire kell hitel ennyire kicsi fizetésre? már vacak a telefonod, kell egy csillogóbb?

2017. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem próbaidős. Kb augusztusban felhívtam őket, azt mondta a hölgy hogy minimum 1 hónapja ott kell hogy dolgozzak. Lehet másnak mást mondtak, vagy már változott. De azt tudom hogy otthonival már megadják ha csak viszel egy munkaviszonyos papírt. Egy ismerős 3 napot dolgozott és már nála volt a kölcsönpénz. De én biztos hogy csak átutalással veszek fel.
2017. jan. 8. 21:11
 3/3 anonim ***** válasza:
1 hónap munkaviszony kell minimum.
2017. szept. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!