Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem fogadja el a paypal?

Sergio12 kérdése:

Miért nem fogadja el a paypal?

Figyelt kérdés
Sziasztok azt szeretném megkérdezni hogy a paypal miért nem fogadja el a kártyámat már minden kész csak a bankszámla nem jó valamiért, beirom a banknevét, meg a számát és kiirja nem jó próbálja meg később, és már napok óta próbálom de semmi fontos lenne pedig. Mi a lehet a baj?

2017. jan. 10. 17:04
 1/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Most a kártyádat nem fogadja el, vagy a számládat? Elég nagy különbség van a kettő között.
2017. jan. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálam ugyan ez van, kb egy hónapja.

Sajnálják, de úgy szar az egész, ahogy van.

Én is írtam ki róla kérdést, de csak hisztit kaptam, érdemi választ nem.

2017. jan. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem te összekevered a bankSZÁMLÁT és a bankKÁRTYÁT.

A kettő nagyon nem ugyanaz.

2017. jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nem én írtam egy mondaton belül ugyanarra kártyát és számlát. De én kérek bocsánatot, hogy nem ismerem a Paypal hibaüzeneteit, mert ha beírok valamit az megfelelő és működik elsőre is.
2017. jan. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

át és kiirja nem jó próbálja meg később,"


tessék, ezt nem tudod értelmezni.

Ha rossz a szám nem írja ki, hogy próbálja meg később.

2017. jan. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!