Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Bank folyószámlát hol...

OTP Bank folyószámlát hol lehet megszüntetni?

Figyelt kérdés

A fönti kérdésről részletesebben, csupán annyi, hogy Kőszegen nyitottam még folyószámlát úgy kb. 2 éve, viszont már nincs szükségem a számlára mivel áttértem másik bankra. Valamint már másik városban lakok, ezért kérdezem, hogy a jelenlegi lakhelyemen tartózkodó OTP bankba meg -e lehet szüntetni a számlát, vagy el kel utaznom Kőszegre?


Köszönöm a válaszokat :)



2017. jan. 17. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik bankfiókban, ugyanaz a cég.
2017. jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :), rengeteget segített :)
2017. jan. 17. 16:29
 3/4 xswerdy ***** válasza:

én is máshol szüntettem meg. Zárás előtt 5 perccel, nem volt senki, de el akartak hajtani, hogy adnak időpontot. Mondtam, hogy nem, most jöttem, most szüntetem meg.


Aztán akadékoskodtak még egy sort, hogy nem lehet, mert csoportos beszedések vannak (nem voltak élők), meg hogy tartozás van rajta (nem volt) szóval nem volt egyszerű.

2017. jan. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Lakosságit bárhol máshol is (értelemszerűen OTP Bankfiókban), vállalkozóit/cégest csak a számlavezető bankfiókban szüntethetsz meg.
2017. jan. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!