Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 4órás munka viszonyban van a...

Viktorka26 kérdése:

4órás munka viszonyban van a párom! Én gyesen vagyok 11 hós picivel! Szeretnénk "csok" ot felvenni! Kaphatunk így hitelt? Rendezett körülmény van! Csak nagyobb házat építettnénk! Mik a kehetőségeink?

Figyelt kérdés
Csok felvétel!!!

2017. jan. 18. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Részmunkaidőre és gyesre hitel? Fogadd gratulációmat.
2017. jan. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Részmunkaidőre gyerek? Fogadd gratulációját!
2017. jan. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Természetesen van egyéb jövedelem is nem vagyok buta! Magyar vagyok nem kell lenézni!!!! Nem a lehurrogast várom! Szerencsétlen!
2017. jan. 18. 12:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Ráadásul ahogy nézem építtetnél.Akkor gondolom a 10 milliós csokra pályázol.Akkor még kalkuláld bele hogy ott pár millió önerő is kell.Meg mindkettőtöknek normalis munkahely.
2017. jan. 19. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jól sejtem, hogy a 4 órás bejelentés minimálbért jelent? Önmagában az nem számít, hogy hány órás a bejelentés, de az nagyon is számít, hogy mennyi a nettó bér. A fekete jövedelmekkel sok járulékot meg lehet spórolni, de pl a sok egyéb hátrány mellett azzal is számolni kell, hogy hitelképtelen az így dolgozó ember. Alapszabály, hogy legalább érje el a jövedelem a 8órás minimálbért az adós, de ehhez még a legtöbb esetben megfelelő jövedelemmel rendelkező adóstárs is kell egy lakáshitelhez.
2017. jan. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a vákaszt utolsó!!! Erre voltam kiváncsi! Amugy van önető ès közművesített dupla telek! Akkor meg oldjuk hitelnélkül a folgot! Ettől 2 gyermekre igényelhetem a "csok" ot az visszanemtérítendő,az nem hitel! Tökéletes precíz választ irtál köszönöm!
2017. jan. 20. 06:11
 7/8 anonim ***** válasza:

A probléma csak annyi hogy ha hitel nélkül építesz a csokot csak az önerő beépítése után fizetik.Egy feltételeknek megfelelő ház bekerülési költsége cirka 20 millió(és akkor még keveset írtam).Tehat ha beépítettél 17,4 millió önerőt akkor megkapod a 2 gyerekre járó 2,6 milliót.

Most építkeztünk úgyhogy képben vagyok:-))

2017. jan. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Fuuuu de nagyon kösz utolsó, mert ez nagy infó volt és piszok hasznos!!!! Igen a telek meg van van kp is a kb 15 m! Arra hondoltunk hogy 2 gyermek utan jar a 3 millio " kb" és meg van a házikó! De akkor ez még kevés volna... költségvetés van 3 szova. Appali fürfő ec rs garázs! 18 m ra irta a kivitelező!!! De ha hitel kell plusszba meg nem kapunk akkor mert a párom bejelentve 4 óraba van.. én meg 11 hós totyogóval itthon! Max akkor el adjuk azt a házat amibe most élunk ami nyilvan hitel és egyéb tehermentes.... akkor meg lenne sz összeg... mert számoltuk hogy jobban járunk új épitéssel mint a jelenlegit bőviteni ami 1.5 szobás kertes családi... koszi hálás köszönet a váladzért! Az értelmes válaszérz!!!
2017. jan. 20. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!