Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Elrontottam volna valamit a...

Elrontottam volna valamit a PayPalen?

Figyelt kérdés

Rendeltem Hongkongból egy terméket Ebayen.

Egyszer a posta cseszte el, hogy megkapjam (nem értesítettek, 2 hét után pedig visszaküldték a csomagot). Írtam az eladónak, de talán elfelejtette a dologt, nem adta fel újra. Mivel már nem volt akkora szükségem a cuccra, visszakértem a vételárat.

A srác teljesen korrekt volt, el is utalta az egészet a PayPal számlámra. Erről e-mailt is kaptam.


Csak ekkor kezdtem el gondolkodni, hogy ezt a pénzt, hogyan lehetne visszavarázsolni a bankkártyámra. Kigugliztam a teendőket, és megpróbáltam a bankszámlám adatait megadni a PayPal felületen.


Most - kb. 3 hete - azt látom a Bank accounts oldalon, hogy "Account type:Checking".


Rosszul csináltam valamit? Vagy nem tettem meg valamit, amit kellene?



2017. jan. 23. 10:35
 1/1 anonim válasza:
E-bankba keresd meg az utalást, ott lesz egy szám, azt kell megadni.
2017. jan. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!