Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Paypal miért nem fogadja el...

A Paypal miért nem fogadja el a bankkártyámat?

Figyelt kérdés
Pár napja regisztráltam, a fiókom 75%-os, egyedül a kártyámat nem akarja elfogadni. A kártyám típusa (MasterCard) Közte van a támogatottak között, minden adatot jól adtam meg, a számlámon van pénz(OTP Junior).

2017. jan. 23. 12:08
 1/5 anonim válasza:
Még 2016-ban regisztráltam, (szintén MasterCard) már fizettem is vele, és most nem akarja elfogadni nekem sem a kártya számát....a wishen fizetnék vele....a Paypalba is bementem, hogy utána járjak, de ott sem fogadja el a kártyaszámot....pénz is van rajta
2017. jan. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyan ez van, direkt azért csináltattam Mastercard alapú bankszámlát hogy azzal tudjam használni. Direkt olyan csomagot választottam amire havi szinten 10-15 ezret teszek fel hogy valami legyen, de a munkabérem másik bankhoz megy amit anno a munkáltatóm adott, mert velük vannak szerződésbe és így nekem annyiból jó hogy havi szinten alig 100 Ft-omba kerül. A másik banknál sem sokkal drágább, de én is ezen idegeskedem hogy egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni. A gyerekkori legjobb barátom, nagyon ért az ilyenekhez január végén jön haza, akkor mondta hogy megnézi nekem, mert nála is volt hasonló gond, és megbírta oldani, de így hogy leírta mit kell csinálni, nem igen jutott el az agyamig.
2017. jan. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hány eves vagy?
2017. jan. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
21 vagyok.
2017. jan. 23. 14:00
 5/5 A kérdező kommentje:

Update:


Felhívtam őket, de csak ide-oda kapcsolgattak, úgyhogy 20 perc alatt feladtam. Írtam nekik üzenetet, és abba azt mondták hogy ez nem az ő saruk, vegyem fel a kapcsolatot a paypallal.

2017. febr. 8. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!