Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyit kell visszafizetned?

Mennyit kell visszafizetned?

Figyelt kérdés
Szeretnénk providentet felvenni. 150 000 forintot. Igaz hogy a dupláját kell visszafizetni? Ha igen akkor az oldalukon ha nézem miért 225 000 forintot írnak ki 150 000 forint után?

2017. jan. 26. 18:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen mert ezt nagyon sürgős lenne kifizetnem, azt mg tudnám hetente fizetni. Havonta 15 ezret kellene fizetnem és nem egyszerre 150 ezret
2017. jan. 29. 08:33
 12/15 anonim válasza:
Ne hallgass az idota hozzaszolasokra! A provident hamar feladja a kolcsont es nincs nagy kamata! Van naluk otthoni szolgaltatas, ami annyit jelent, hogy a kornyekrol egy munkatarsuk viszi a hazadhoz a penzt es arra szamolnak fel hatalmas kamatot. Felhivod oket, bemesz a legkozelebbi varosba a fiokjukhoz. Megbeszelelitek, hogy mennyit akarsz felvenni. Vinni kell a szemelyi igazolvanyt, lakcimkartyat, netto jovedelemrol szolo igazolast, ez lehet bankszamla kivonat, munkaltatoi barmi, amivel igazolod a netto jovedelmed/jovedelmeid es egy bankszamlaszamot. Ra 1-2 munkanapra vissza kell menni kitolteni a szerzodest es 10 munkanapon belul megkapod a penzt. Ennyi az egesz. Megegyszer mondom ne otthoni szolgaltast kerj hanem menj be szemelyesen es ne kerj eletbiztositast. Egyebkent annyi a kamat amennyi az oldalon irva van!
2017. jan. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Idióta hozzászólók, szégyelljétek magatokat, hogy látatlanba oltogattok, nyilván nem "plázmátívíre" kell neki, igenis vannak olyan élethelyzetek, hogy szükség van rá. Rózsadombi fotelből könnyen dumál mindenki...


Én a cetelemnél vettem fel, volt egy áruhiteles kártyám, ahhoz kaptam 500.000 Ft-ot hitelkeretet. Nekem is 150.000 kellett, igaz én netbankon átutaltam saját magamnak, egy napon belül meg is volt.


A miértbe ne menjünk bele, lényeg, hogy nem ájfonra kellett a lóvé hanem hogy ne az utcáról kelljen bejárnom dolgozni, vagy ne a kocsimban kelljen laknom.


A Provident se sokkal drágább már, tényleg az a fontos, hogy csoportos beszedéssel kell kérni a törlesztést. Remélem megoldódott a helyzeted.

2017. márc. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Ha mar kolcson kell es nincs mas lehetoseged semmikepp provident. Uzsorakamat szo szerint. Banki szemelyi kolcson esetleg oda ua jovedelemigazolas kell. Erdemes vegignezned a honlapokat. Kamat szempontjabol de a legegyszerubb ha annal a banknal veszed fel ahol alapbol ahol a szamlad van. A HITEL esetleg? Legegyszerubb az ha van akkora kereted ra erdemesebb lenne. 150re 225000 rengeteg. Semmikepp sem.
2017. márc. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

13-as vagyok. Ott a Provident kezdőoldalán a kalkulátor. 150.000 Ft havi kb. 15.000 Ft-os törlesztővel (heti 3900 Ft) 42 hetes futamidővel, csoportos beszedéssel a teljes visszafizetendő 164.000 Ft vagyis 14.000 Ft-ba kerül neked a hitel. 28%-os THM.


Otthoni szolgáltatással basszus tényleg 258.000 a teljes visszafizendő, na ez a szívás. Ez a tetves otthoni szolgáltatás. Ezt nem kell kérni, ahogy már írták is.


Ha az otthoni szolgáltatást nem nézzük, pariban van a jobb nevű pénzintézetekkel a hitel ára. Bár én a Cetelemben jobban megbízom, ők még át nem vertek soha.

2017. márc. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!