Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért kéri a bank egy tájékozt...

Miért kéri a bank egy tájékoztató beszélgetéshez a születési dátumomat?

Figyelt kérdés
Ők hívtak, valami tájékoztatás céljából, mondom, jó, hallgatom, épp ráérek. Erre léri a születési időmet. MOndtam, hogy én azt most nem fogom megmondani, mert rengetegen vannak körülöttem, akik hallják, mit beszélek, és akiknek semmi közük hozzá mikor születtem. (munkahely, ebédidő)Erre azt mondja a csaj, hogy anélkül nem tájékoztat. Akkor viszlát, de érdekelne, hogy miben függ össze a két dolog?
2017. febr. 3. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Be akarnak azonosítani, hogy valóban te vagy-e az ügyfél, akit tájékoztatni akarnak. Kértek volna még más adatot is (anyja neve, lakcím, stb..)


És igen, ez teljes non-szensz, hogy ők hívnak és mégis ők akarnak beazonosítani.

2017. febr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen volt már nekem is ilyen. Igazából egyszer kipróbálnám, hogyha a tesóm, vagy a barátnőm mondaná be az adataim mert teszem fel fejből nyomja akkor neki is elmondanák? Mert szerintem tuti. Sőt még a hitelemmel kapcsolatban is elárulnának egy két dolgot mire rájönnének hogy nem én vagyok. Már ha rájönnének. sokszor úgy eldarálják, hogy mire szóhoz jutok már elmondtak mindent.


Én még azt szeretem, hogy nem értik meg hogy munkaidőben nem mindig ülök a helyemen, nem mindig tudom felvenni a telefonom. Vagy nem mindig tudok beszélni, éppen az aktuális hitelemről netán elmaradásomról egyeztetni mert épp hatan vannak körülöttem és nem igazán szeretném hogy ők is hallják, meg hát munkahelyen vagyok nem szórakozni. A budiba meg hiába megyek ki ott se tudni ki jön be stb, valamint ha fel kell írni valamit elég nehéz ha nem vittem tollat papírt. Nem?

2017. febr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja és még az a jó, hogyha nem veszem fel a mobilom hívják a munkahelyem, igaz a porta veszi fel, meg nem mondják honnan keresnek, de akkor is. Volt egyszer hogy a hölgy vagy úr megadta a nevét számát kit kell visszahívjak. Jó nem mondta honnan, de akkor is. Mi köze van a portásnak ehhez? Vagy bárkinek a munkahelyemen? Lehet azért nem veszem fel mert nem érek rá, ugyanis dolgozok, munkaidő van. Meg volt hogy kapcsolták de nem voltam bent mert értekezlet volt, vagy beteg voltam stb. Azok meg azt hiszik direkt csinálom, hogy nem veszem fel.

Nem értik meg hogy munkahelyen vagyok ahol munkaidő van, meg körülöttem munkatársak, ügyfelek akár stb.

Múltkor beidegesedtem és írtam nekik e-mailt, hogy tudják nem azért nem veszem fel, hanem meg van az oka!

Írtam nekik keressenek e-mailben. Erre kaptam egy sms-t hogy nem, ők telefonon akarnak. Nem értem miért, de mindegy.

Aztán már volt hogy próbáltak később hívni, de volt hogy rohantam a suliba, vásárolni nem hallottam.

2017. febr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!