Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A pénzfelvételnél fix a...

A pénzfelvételnél fix a tranzakció-díj?

Figyelt kérdés
Úgy értem, akkor is ugyanannyit fizetek a pénzemért, ha 50ezret veszek le a számlámról, mint ha 200ezret?
2010. máj. 7. 17:24
 1/8 A kérdező kommentje:
apró kiegészítés: raiffeisen-ről van szó
2010. máj. 7. 17:33
 2/8 anonim ***** válasza:

Minden tranzakció díja benne van a bank aktuális hirdetményében.


Az sem mindegy, hogy bankautomatánál, vagy a bank pénztárában történik a pénzfelvétel.

2010. máj. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem is raiff van. nem kell fizetned ha okoskártyád van.

havi kétszer ingyenes a kp felvét! és nekem azt mondták, hogy bármelyik bankautomatánál tudom így használni.

de csak annyit enged meg felvenni, amennyi a limit kp felvétre. ez mindenkinél más lehet.

2010. máj. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
várj, ez is csak akkor igaz, amit az előbb írtam, ha magyarországon használod. külföldön van tranzakciós díj, ha automatát használsz.
2010. máj. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
okos kártyám van, nekem is rémlett, hogy ingyenes, bár nekem hárommal, de nem mertem volna megesküdni rá. De ha ketten mondjuk akkor már tuti úgy van :D Köszi!
2010. máj. 7. 18:10
 6/8 anonim ***** válasza:
ok:)
2010. máj. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Hintalow ***** válasza:

A rafinál számlacsomagtól függ a képszpénzfelvét, nem kártyatípustól:


Bázis számlacsomag: nincs ingyenes felvét

Menza csomag (csak diákoknak): havi 1 ingyenes felvét

Mindennapok számla: havi 2 ingyenes felvét

Bármilyen devizaszámla: havi 2 ingyenes felvét

Lendület csomag: havi 3 ingyenes felvét


Az ingyenes felvétek után minden alkalom 250Ft


Ami jó, hogy mind az ingyenesség, mind a díj automata független, teljesen mindegy melyik bank automatája. Továbbá az, hogy az ingyenes felvétek kártyánként vannak, tehát ha 2 kártya van a számlához, mindkettővel havonta pl 3 ingyenes felvétel lehet.


Ezek a belföldi felvételre vonatkoznak, külföldön minden egyes kp felvétel 7 euró díjjazású, ez azért már nem annyira baráti...


És az eredeti kérdésre a válasz: igen összegtől független a felvétel díjja (ha nem díjmentes, akkor 250 alkalmanként)

2010. máj. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az utolsó válasz tökéletesen kielégítő! Köszönöm szépen! :)
2010. máj. 8. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!