Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Rendeltem a sportsdirectről...

Rendeltem a sportsdirectről paypalal, és kétszer vonták le a pénzt?

Figyelt kérdés
Rendtem a sportsdirectről 80 euróért, egyből a rendeléskor levonták a pénzt a számlámról sms értesítést is kaptam, másnap viszont kaptam egy emailt az üzlettől hogy nincs egy tétel raktáron és azt kiveszik a rendelésből és így csak 73 euróba kerül. Én arra számítottam hogy majd visszakapom azt a 7 eurót a számlámra ehelyett pár nappal később mikor megnéztem az OTP számla egyenlegemet kiderült hogy eltűnt a 73 euró a számlámról pedig minden tranzakcióról smst kéne kapnom. Ha valaki tudja hogy hogyan lehetséges ez vagy van bármi ötlete kérem írjon.
2017. febr. 6. 20:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy paypalon keresztül fizettem.
2017. febr. 6. 20:37
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy sztornozzák az első 80EUR fizetést és majd visszakapod, és a 73 EUR meg a normális?


Amúgy meg ne aggódj, biztos visszakapod, a paypal miatt is, meg a sportsdirect sem kis cég, hogy ilyet tévesszen. Reklamáld meg, hogy legyen nyoma.



Amúgy jó minőségű ruhákat árulnak? Vettél már tőlük? Hamar megérkezik?

Kell Vámot, áfát fizetni a brexit óta?

2017. febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam hogy majd azt a pénzt visszakapom de nem értem hogy miért nem kaptam értesítést mikor másodszor levonták a pénzt. Az áruk minősége pedig márkától is függ de én eddig meg vagyok elégedve mindennel amit eddig rendeltem. A szállítás 11 euró ha jól emlékszem különd díjakat nem számítanak fel ha jól tudom.
2017. febr. 7. 06:34
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja amúgy én szlovákiában lakom lehet hogy magyarországon kell vámot fizetni külön.
2017. febr. 7. 06:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Magyarország és Szlovákia uniós ország így egymás között nem kell vámot fizetni.


Biztos van a pay palnak infó mailcíme, keresd meg és írj nekik. De inkább annak írj aki levonta akitől vetted, hogy ez miért így történt

2017. febr. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
visszakaptad azóta a pénzed?
2017. szept. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!