Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Master Cardal meddig mehetek...

Master Cardal meddig mehetek le minuszba?

Figyelt kérdés
Mikor még dolgoztam akkor lattam az egyik munkatarsamnal, hogy ő a master cardjával kb 5-10 ezer forint minuszba mehetett.Gondolom nalam is igy volt..de most nem dolgozom egy ideje és szerintetek ugyanugy megvan az hogy minuszba tudok menni?
2017. febr. 7. 11:31
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
A legkevésbé a Mastercardtól függ. A banktól függ, hogy ő mennyit enged. Például egy folyószámlahitellel segíthet. Ennek megfelelően a legtöbb segítséget a bankodtól kapod meg ebben az ügyben.
2017. febr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 xswerdy ***** válasza:
A master cardod eleve lehet debit (betéti kártya), akkor a banszámlád hitelkeretéig mehetsz minuszba. Ha credit card, akkor meg a kártya hitelkeretéig. Illetve ott az az alap, hogy egy hónapig költöd a pénzt, és csak utána fizeted vissza.
2017. febr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem mostani a kérdés, de jó, ha tudjátok: Paypass-os kártyával mínusz 5 ezerig le lehet menni - valamiért a sima (nem hitel, nem ilyen-olyan kártya), egyszerű kártyánál is enged mínusz 5 ezerig. Meg persze akkor erre rakódik a folyószámlaköltség, lehet, hogy hitelkamat is, ezt már nem tudom...
2017. márc. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!