Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Csütörtök este 10 után utaltak...

Csütörtök este 10 után utaltak nekem, de még nem kaptam meg. Meg kellett volna már érkeznie?

Figyelt kérdés

OTP-fiókom van, aki utal annak nem tudom hol van a fiókja, de egy nagyobb összegről van szó, nem tudom azért késik-e és meg kellett volna-e már jönnie azóta az utalásnak?


Egyszer talán már volt hasonló, hogy egy napot csúszott még pluszban de ez eddig a legtöbb és még nem érkezett meg a pénz amit 9-én utaltak nekem.



2017. febr. 13. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Pénteken már meg kellett volna érkeznie. Ha ma sem érkezik meg, akkor nagy valószínűséggel nem is utaltak.
2017. febr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hazudik a másik.... Ha telefon vagy műszaki cikk adásvételéről van szó, akkor nem is meglepő.
2017. febr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha magyar bankból utalt már pénteken meg kellett volna érkeznie
2017. febr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!