Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypalon tudok vásárolni...

Paypalon tudok vásárolni anélkül, hogy nem kell megadnom a kártya típusát, hanem csak szimplán feltöltöm és banki át utalással feltöltöm?

Figyelt kérdés
Szóval az a problémám, hogy interneten szeretnék vásárolni, csak kéri ezt a kártya típusát meg számát itt gondolok a Visa,MasterCard stb. Ezt én nekik nem szeretném megadni, hanem csak banki átutalással szeretném átutalni a pénzt. De mindig bedobja ezt a kérdést, hogy adjam meg nekik a kártya típust számát CSC kódot meg a lejárati dátumát. Ezt eltudom úgy kerülni, hogy csak feltöltöm banki átutalással? Most jelenleg nincs rajta pénz, de ha feltölteném, akkor nem dobná ki ezt a kérdést, hogy adjam meg nekik a leírt dolgot?

2017. febr. 14. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, lehet ilyet csinálni.
2017. febr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aha, értem. Mikor vásárolni szeretnék akkor csak levonja a pénzt? Régebben csináltam ilyet, de akkor a PayPal nem kérte a "Link cardot", de most valamiért nem kéri
2017. febr. 14. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Van pénz a Paypal kontódon?
2017. febr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Koplárovics Béci ***** válasza:

Ha nem adod meg a kártya adatait, hanem - mint írod utalással akarnád feltölteni a Paypal egyenleget - akkor nem tudsz "automatikusan" vásárolni, azaz vásárlás ELŐTT a megfelelő helyre a megfelelő közleménnyel el kell utalnod elegendő pénzt a vásárláshoz. Az átfutási idő néhány nap, számolj kb 1 hetet mire az utalás jóváíródik a Paypalon. Ne fillérezd ki, mert közben változhat az árfolyam is, plusz a Paypal elég rossz árfolyammal vált.

Tőled jelenleg valószinűleg azért kér kártyaadatokat, mert már fizetnél vele, az egyenleged 0, tehát valahonnan azonnal pénzt szeretne, az meg a kártya. Nem, olyan nincs, hogy megadod a Paypalnak a bankszámládat, és akkor a Paypal egyből látja is hogy mennyi pénz van a számládon és fel is tudja használni. Ez durvább lenne, mintha a kártyád adatait adnád meg.

Csak tájékoztatásképpen: nekem úgy 10 éve folyamatosan meg van adva az aktuális kártyám adata a Paypalon. Sose vont még le pénzt úgy, hogy nem én vásároltam. Persze betartok néhány alapvető biztonsági szabályt: nem próbálok meg nem megbízható oldalon vásárolni Paypallal, nem telepítgetek mindenféle "ingyenes" dolgokat a gépemre, nem klikkelgetek összevissza mindenféle emailben vagy az interneten kapott linkekre, meg hasonlók. És érdekem módon még sosem tűnt el pénzem az interneten.

2017. febr. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!