Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan kell megváltoztatni...

Hogyan kell megváltoztatni Erste banknál a tranzakció hitelesítő SMS-s telefonszámot, ugyanis átutalni szeretnék netbankon, de a régi telefonszámomra küldi a hitelesítő kódot?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesítő, mert személyes adatoknál megváltoztattam már a telefonszámot, de semmi változás. Lehet számít az, hogy este 10kor változtattam meg és még nincs munkaidő, hogy hozzáigazították volna? Nem értem. Szerintem máshol kell beállítani.

2017. febr. 16. 08:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt csak személyesen vagy netbakos azonosítás után tudod megtenni, gondolom biztonsági okokból. Lehet hogy csak egy fiókban személyesen, mert szerződést kell aláírja, hogy adott számra kéred.
2017. febr. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

*netbak


Telebankra gondoltam.

2017. febr. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet, hogy a megváltoztatáshoz tényleg be kell menned - ha véletlenül valaki tudja a jelszavadat az ezt is meg tudja változtatni, aztán szabadon utalgathatja a pénzt.


De már 8 óra, gondolom kinyitott a bankfiók amit használni szoktál: hívd fel őket telefonon és rögtön megmondják.

2017. febr. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!