Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha ma kaptam a paypal számlámr...

Ha ma kaptam a paypal számlámra 3 eurót, ezt bármikor átutalhatom a saját bankszámlámra? Vagy pl.30 napon belül ez elveszik?

Figyelt kérdés
Bocsánat a buta kérdésért, soha nem használtam még ezt. Elkezdtem kíváncsiságból ez kérdőív kitöltéses oldalt, ahol tegnap "vettem ki" a 3 eurót, most tették rá a paypalra.
2017. febr. 17. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
nem veszik le a pénzt, csupán nem kamatozik. A másik hogy csak forintot vehetsz ki, ezért a paypal átkonvertálja valamint felszámít valamekkora díjat az utalásért is.
2017. febr. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Igen, azt láttam, hogy átkonvertálta forintba.
2017. febr. 17. 10:19
 3/5 anonim válasza:

Az összeg nem veszik el de nem érdemes 3 eurót kivenni a számládról mert nem egészen 1000 Ft amit ki tudnál venni... ha a bank kiadná, de nem adja ki.

kezelési költség címén bent tartja.

2017. jún. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Még ne vedd ki, gyűjts hozzá! hogy miért? Írd be a google kereső mezőjébe hogy 3 eur to huf.


Ezt az eredményt kapod: 928.016049 Hungarian forints

Ebből csak a pont előtti értéket vedd figyelembe és te magad is rájössz.

Mindössze 928 Forint az amit ki tudnál venni.

Erre írtam azt hogy ennyi pénzt a bank nem ad ki.

2017. jún. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Valóban, inkább azon "gyűjtök", de kíváncsiságból kipróbáltam azóta, 500 valahány forintot is áttett másnapra a számlámra.
2017. jún. 27. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!