Paypal miatt pénzlevonás?

Figyelt kérdés
Soha nem rendeltem internetről semmit eddig paypal fizetéssel . Most igen . A Wish-ről . Sima bankszámlát regisztráltam paypalnak . És ma néztem a számlaegyenlegem és ott van minusz 27 € hitelkártyára ........!igaz német bankom van de lehet valaki így is erti mi ez ...

2017. febr. 22. 10:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Elméletben amit payPal-ra teszel pénzt bankszámládról akkor annyinak kell rajta lennie a PayPal számládon, és onnantól kezdve más nem vonhat le PayPalon keresztül a te bankszámládról. Ha Wish-en rendelsz ott csak az az összeg kerül levonásra amennyibe kerül a termék plusza szállítás és kész. Én sima Bankszámláról szoktam vásárolni PayPal-om is van, de azzal csak egyszer fizettem be valamit egy játékra, meg egyszer egy magyar ebshopból rendeltem így valamit mert olyan akció volt hogy így érte meg, de azokkal sem volt így problémám.

Azt javaslom hívd fel a bankodat és kérdezd meg tőlük hogy konkrétan mi ez a levonás.

2017. febr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!