Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen hitelt vehetnék fel 19...

Milyen hitelt vehetnék fel 19 évesen? Állandó jövedelemmel rendelkezem.

Figyelt kérdés
Szeretnék hitelt felvenni. Jelenleg 19 éves vagyok, 3 hónapos munkaviszonyom van (Az előző munkahelyemmel együtt meg van a 6 hónapos munkaviszony.). Nagyon örülnék ha valaki tudna ajánlani valamilyen hitelt. Hitelkártya lenne a legjobb. Providenttel és társaival kérlek kíméljetek.
2010. máj. 10. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Keress egy független pénzügyi tanácsadót. Bár itt úgyis megkeresnek :) Az a munkájuk, hogy megkeresik a te igényeidnek legmegfelelőbb konstrukciót. Nekem van ilyen tanácsadóm, és nagyon jól jártam vele, olyan dolgokra világít rá, amik eszembe se jutottak.


De miért akarsz hitelt felvenni? 19 éves vagy, még nagyon fiatal... :(

2010. máj. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hiteltanácsadó vagyok, de nem tartom helyesnek, hogy 19 évesen eladósítod magad és nem lakáscélú hitelben gondolkozol. Addig kell nyújtózkodni, amíg a takaród ér... Ha minden kötél szakad, akkor érdeklődj az OTP Banknál. Ők lakáshitelnél is elfogadják a két munkahelyről igazolt jövedelmet, ha bankszámlára érkezik...
2010. máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy elítélitek azt, hogy 19 évesen hitelt szeretnék. Természetesen meg van az oka, elég nyomós oka, ezt nem szeretném bővebben kifejteni. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2010. máj. 10. 22:13
 4/7 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló vagyok. nem elítéllek, csak nem jó dolog eladósodni... Én leginkább ingatlanfedezetes hitelekkel foglalkozom, de rengetegen jönnek hozzám úgy, hogy minden létező hitelt felvettek már és kellőképpen elszúrták az életüket. A hitel nem talált pénz, kellőképpen megfizetsz érte, így ha lehet, akkor inkább mellőzd. Más kérdésnek tartom a lakáshitelt, hiszen inkább a sajátod fizesd, mint albérletet...
2010. máj. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szép napot! Az előző vásárlóhoz hasonlóan en is 19 éves vagyok. Lakásvásárlás céllal szeretnék hitelhez jutni, viszont a feltételekkel nem igazán vagyok tisztába. Állandó bejelentett munkahelyem nincs most, diakként dolgozom tescoban már egy éve, de ugyanúgy mint egy állandó dolgozó. Edesanyam elhunyt sajnos februárban, közjegyzői szerződéssel részletre vásaroltunk házat. Havi szinten fix osszeggel, most már több hónapos elmaradásr könyvelhetek. Es augusztusig valahogyan ki kellene tisztáznom. Valaki valamilyen tanáccsal el tudna látni?! Nagyon kétségbe vagyok esve, nem akarunk az 5 éves öcsemmel ház nélkul maradni. Köszönöm a válaszokat előre is! Szép napot nektek.
2017. máj. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hozzászólóhoz*)
2017. máj. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Otp 21 éves kortól ad,tegnap voltam bent a fiammal,pedig Van elfogadható jövedelem igazolása is.Van olyan hogyha van jövedelmed akkoringatlan fedezetre vagy adós társra kapsz szinte minden banknál.Hiába írják ki hogy 18-tól kapsz jövedelem igazolással,ez nem igaz.
2023. márc. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!