Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Letiltott bankkártyára ugyan...

Letiltott bankkártyára ugyan úgy lehet utalni pénzt?

Figyelt kérdés

Letilttattam, mert elhagytam, de már meglett.

Félő, hogy valaki lefényképezhette a számokat és hátoldalát, szóval mit tehetnék ezügyben is? Hétfőn pedig jönnie kellene rá pénznek. Fogják így is küldeni? Otpdirekt-ben tiltottam le.


2017. márc. 12. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A kártyát tiltottad le, a pénz meg a számládra megy. A kártyával nem fogod tudni elérni, de ha bemész a bankba, ott le tudod venni.

Ez a kártya vagy kuka, és megvárod az újat, vagy jelzed nekik, hogy megkerült, és kéred, oldják fel a tiltást.

2017. márc. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
BankSZÀMLÀRA utalsz, nem a bankKÀRTYÀRA! Vilàgos?
2017. márc. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, mivel számlára utalsz, nem kártyára...
2017. márc. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az most már mindegy, hogy valaki lefényképezte-e a kártyád vagy felírta az adatait vagy bármi, ugyanis letiltattad. Éppen ezt lehet tenni, amit meg is tettél.


Újat kell igényelni, vagy a netbankban, ha az OTP-nél lehet ilyet vagy fiókban.



A számla és kártya közti különbséget pedig már mások leírták.

2017. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szokás szerint egy hétvége sem telhet el kártyára utalós kérdés nélkül :-)
2017. márc. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk én a paypalomról a kártyámra szoktam utalni, szóval azt is lehet, de más ezt nem tudná megtenni :)
2017. márc. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most jártam így, internetes vásárlás külföldi oldalon, a letiltott kártyára utalta vissza a pénzt és automatikusan nem érkezett meg, panaszt kellett tenni az otp-nél, kivizsgálták és 15 napon belül átutalják. De magától nem jön meg az elmondásuk alapján ha letiltott kártyára térítik vissza
2022. márc. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!