Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTPdirektben itthonról is...

OTPdirektben itthonról is engedélyezhetem az átutalásokat?

Figyelt kérdés
Jelenleg rendelkezem egy OTP Junior számlacsomaggal (18 feletti), és az OTPdirekt jelenlegu beállításai szerint csak lekérdezési jogosultságom van, ezért nem érhető el a belföldi forint átutalás. A kérdésem az lenne, hogy itthon van-e rá mód, hogy ezt engedélyezzem, vagy mindenképpen szükséges bemenni egy bankfiókba?

2017. márc. 13. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Saját számlához nagyon furcsa, hogy csak lekérdezési jogosultság lett beállítva.


Ezesetben mindenképpen be kell menned a fiókba, hiszen ezt sem tudod átállítani jogosultság hiányában.

2017. márc. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Saját számlához nagyon furcsa, hogy csak lekérdezési jogosultság lett beállítva. "


Igazából a második lépcsős azonosítás (azaz az SMS-ben kapott biztonsági kód beírása) hiánya eleve csak lekérdezési jogosultságot engedélyez. Ennek engedélyezése és beállítása mindenképp bankfiókban történik meg.

2017. márc. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak ez utóbbi a baj, a kétlépcsős hitelesítést be lehet állítani otthon, a netbankban is. Amihez be kell menni, az a telefonszám megadása/módosítása. De ha már egyszer be volt állítva, akkor mindez otthon is megoldható!
2017. márc. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Közben már utánajártam, csak át kellett állítanom "Csak lekérdezésről" "Teljesre" a jogosultságomat OTPdirektben, 2 gombnyomás után 5 perc elteltével már tudtam utalni.

Számlanyitásnál megkérdezték, hogy szeretnék-e utalni, akkor én azt nem kértem mert nem volt szükségem rá.

2017. márc. 15. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!