Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha coffidisc által akarok...

Extrabab kérdése:

Ha coffidisc által akarok laptopot venni,300-ért mondjuk 12 vagy 24 hónapra, akkor megtehetem azt hogy mondjuk kifizetek az 1. hónapba 3 hónapot?

Figyelt kérdés
Ha így teszek akkor az a 3 hónap nyugis lesz nekem? E-mailba kérhetek értesitőket, vagy mindig a postás jön? Bankszámlán keresztül szeretném törleszteni.

2017. márc. 25. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Az eredeti kérdésre nem tudom a választ, így kicsit off, és tényleg bocsánat. Közöm nincs hozzá, csak kíváncsi vagyok.


Ha nem tudsz kifizetni 300 ezret egy laptopért (azért az nem egy gyenge laptop), akkor miért ennyiért akarsz venni, miért nem fele annyiért?


Valami komoly melóhoz kell, amit 150 ezres laptoppal nem lehetne csinálni?


Ha nem, akkor a helyedben választanék egy olcsóbb laptopot, vagy előbb összegyűjteném rá a pénzt és utána venném meg.

2017. márc. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem értem, ha ki tudsz fizetni 3 hónapot előre, akkor miért nem tudod ezt a pénzt félrerakni és havonta törleszteni, amikor esedékes? Csak akkor vegyél gépet hitelre, ha dolgozol vele és pénzt termel. Máskülönben nem lehet létfontosságú, és össze is spórolhatnád az árát.
2017. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!