Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik Banknál lenne érdemes...

Melyik Banknál lenne érdemes folyószámlát nyitnom? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Lakossági folyószámlát szeretnék nyitni (nem diák, nem korhoz kötött) havi számlavezetési díj nem lényeges, és a kamat sem.

Havonta raknék rá valamennyi összeget 20-25-30 ezer forintot, a célom, hogy csak ott legyen a számlán, tehát nem kötném le.

Tudom igy furán hangzik egy kicsit, de nem ez a lényeg nekem.

Amire szükségem van a folyószámla mellé, egy internet bank szolgáltatás.

Nagyon sok Bank van Magyarországon, de nem tudom melyikhez lenne érdemes szerződni. Megköszönném, ha tudnátok ebben segíteni, minden Bankról pozitiv/negativ tapasztalatot örömmel fogadnék. Takarékszövetkezetben nem gondolkozom.


Csak értelmes hozzáértő válaszokat várok.


2017. ápr. 15. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
19%

Bankmonitor.hu


Mivel neked full mindegy, hogy mennyibe kerül, így told az OTP-nél.


Egyébként én az erste-nél vagyok, full ingyen van minden.

2017. ápr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gránitbank. 0 számlavezetési díj. Van netbank. Van mobilapp. Akár a mobiloddal is fizethetsz a boltban. Átutalás annyiba kerül amennyi az adó 0,3% nem több.


Sokszor van akció, hogy rövid távú 3 havi lekötésre is ad éves 2,3% kamatot. Annyi feltétellel, hogy havi 10000-ért kártyával vásárolsz a boltokban. Ha kártyával fizetsz ez alap. Netbankbank intézheted ezt is.


Ha 150 ezret tárolsz a számládon folyamatosan akkor jobb csomagot választhatsz ott már csak 0,1% az átutalás. Nem havonta kell 150 ezer kell mint a többi banknál hanem az egyenleg kell annyi legyen.

2017. ápr. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az Erste Banknál van számlám. De az OTP a legrosszabb, nagyon megbízhatatlan.
2017. ápr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!