Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Pozitiv vagy negativ khr lista?

Pozitiv vagy negativ khr lista?

Figyelt kérdés

Van egy hitelkartyam 320.000 ft-os h.kerettel.

Ebbol felhasznaltam 230.000ft-ot. A havi minimumot mindig fizettem.kamatokkal egyutt. Megszunt ez a bank, igy atadtak az erstenek. En kozben egyben kifizettem a 200.000ft os felhasznalt osszeget. Kaptam egy levelet az erstetol , "tajekoztatas khr be tortent atadasrol".

Viszont a levelbol nem derul ki, h mint pozitiv vagy negativ listaskent. Toketartozasnal 0 ft szerepel (mivel kifizettem). Akkor valoszinu h pozitiv listaskent vettek fel a khr be?



2017. ápr. 26. 15:15
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
Annyit adnak át, hogy van egy hitelkereted, abból éppen mennyit használtál fel. Minden hiteled benne van/lesz. Bármelyik bankban, bizonyos átfutási idővel, ingyen lekérheted a KHR-ben látszó adataidat.
2017. ápr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A leírásodból az derül ki, hogy Citibank ügyfele voltál. A Citibank nem szűnt, meg csak a lakossági ügyfélállományt adta át az Erstenek.


Menj be egy Erste fiókba és kérd meg, hogy nézzenek rá, van-e tartozásod és ha igen mennyi.

Ha van rá módod, egyben fizesd vissza.


Az adatátadásba beletartozik az is, hogy már megszűnt a hiteled.


Amikor a hitelkártya szerződést felmondtad, kaptál papírt, ugye?

Azon annak is szerepelnie kell, hogy nullás az egyenleged, hiszen csak úgy szüntethető meg.


De mivel bizonytalan vagy, ezért javasoltam, hogy menj be a fiókba.

2017. ápr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokakat! Igen,nullas. Egyben kifizettem az egészet. Be fogok menni megkérdezni mindenképpen.
2017. ápr. 28. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!