Mi az a telekód?

Figyelt kérdés

Mi az a telekód az OTP-nél?


Nincs bankszámlám az OTP-nél, de a SZÉP kártyám otp-s és aktiváláshoz kéri a telekódot. Akkor mit kell megadni?



2017. máj. 3. 12:29
1 2
 11/15 anonim válasza:
63%

Jó tanács OTP-ügyfelek részére:

Ezentól kártyával vásárolni csak telekóddal lehet, tehát az sms-ben kapott ellenőrző kód nem elég. A telekódot telefonon tudod kérni az 13666666-as telefonszámon. Az automatát sajnos végig kell hallgatnod, akármilyen hülyeséget mond. Például azt fogja mondani, hogy hívd az 13666666-as telefonszámot, ami azért hülyeség, mert épp azzal beszélsz. Tehát te hallgasd tovább nyugodtan, és amikor választásra hív fel az automata, üsd be a 2-es gombot, majd megint, amikor választanod kell, a 4-est. Meg fogja kérdezni a bankkártyád utolsó 10 számjegyét, és a számlaszámod utolsó három számjegyét. Ha ezt helyesen beütöd, választhatsz egy telekódot. 3 szájegyet kell megadnod (és megjegyezned), de nem lehet ugyanaz a szám, sem egymás utáni (pl123).Eredetileg az internetes felületeden is be lehetne állítani, de a bénák azt még nem készítették el. az OTP Magyarország legnagyobb, és legszarabb bankja.

2020. dec. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Fel ne hívjátok a fenti számot, mert "csak" 500 Ft/hívást húz le!
2021. jan. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Mivel ki lett törölve vagy nem tudom mi lett vele. Valaki le írná hogy amik itt le lettek irva azok közül melyik jó? mert nekem nem nagyon akarja elfogadni ezeket.
2021. júl. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Májkell válasza:
13 A 7-es a nyerő.
2021. okt. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 magdolna1123 válasza:

Majdnem ráfáztam 3 lehetőségem volt , mert butaságokat írkáltok okoskodtok fontoskodtok .

Hivatalosan a bankszámlaszámod utolsó 3 száma a telekód egyszer használhatod , de igazából még másodszor nem használtam. Csak kaptam sms t változtassam meg xbox

Játékot vettem kártyával

jan. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!