Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi értelme van két bankkártyát...

Mi értelme van két bankkártyát használni?

Figyelt kérdés

Szoktam néha látni a boltban a pénztárnál, hogy 2 vagy 3 kártyája is van néha az embereknek.

Ezt inkább párkapcsolatban célszerű, vagy akár egyedülállóként is érdemes nyitni egy másik banknál mondjuk folyószámlát és ott is csináltatni egy kártyát?



2017. máj. 8. 01:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az egyik kártya normál bankkártya, a másik hitelkártya. Akár több hitelkártyája is lehet valakinek. Van, akinek más pénznemben is van jövedelme, megtakarítása, és ehhez a számlához is van kártyája. Lehet az egyik kártya céges is. Vannak olyanok is, akik használják olyan szolgáltatók prepaid kártyáit mit Skrill, Neteller, Payoneer.

Ha te alkalmazott vagy és csak egy jövedelemforrásod van, nincs megtakarításod, amit külön helyeznél el, akkor nem igazán érdemes még egy folyószámlát és kártyát fenntartani.

2017. máj. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy rendes és egy internetes bank kártya. E mellé van még szép kártya és egy tankolós is.
2017. máj. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy hitelkártyám, egy debit kártyám, egy webkártyám, és egy revolut-os deviza kártyám.
2017. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatban egyáltalán nem célszerű, legnagyobb hülyeség a "bizalom" jegyében közös bankkártyát használni. Ha jól működik a kapcsolat, ugyanúgy meg lehet mindent oldani külön kártyával...(pl. megvenni a karácsonyi ajándékot). Ha meg szétmennek, csak a gond van a közös számla zárolásával.
2021. szept. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!