Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP lakástakarék vagy fundamen...

OTP lakástakarék vagy fundamenta lakástakarék?

Figyelt kérdés

2017. máj. 8. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
"Autók, motorok"?
2017. máj. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Funda, abból is a 3%-os hozamú. 6 évre megkötöd,majd 48 hónap után felmondod.

Ennek van a legnagyobb hozama.

2017. máj. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, mekkora összegben gondolkozol, milyen futamidőben, szeretnél-e hitelt is, vagy nem?

Van az a helyzet, amelyikben a funda nyújt jobb konstrukciót és van, amiben az otp. Azért a helyedben kalkuláltatnék egyet az aegon ltp-nél is.

2017. máj. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Lakástkarékból nekem az ERSTE csomagját javasolták, lévén a konstrukció az állami támogatás miatt kb. mindenhol ugyanannyi, de állítólag az apróbetűs lehúzásban az Erste a legszerényebb. Én a Fundamentánál voltam, kifutott, elköltöttem, még nem indítottam újat. Jó érzés volt olyan sok pénzt költeni, persze, ha belegondolok, mind az én előre megtakarytott pénzem volt. :)

Fontos megkötés viszont, hogy csak lakáscélra mehet, és ez bennünk igazából csak a költéskor tudatosult. Számlás vállalkozó mindent 26% ÁFÁért csinál, így a 30%-os állami támogatás nem is olyan nagy durranás a végén...

2017. máj. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

AEGON !!!


Biztosítások is nagyon sok kedvezménnyel tárdulnak, a hozamok meg nagyyon jók !

2017. máj. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
92%
A Fundamentát nem ajánlom, nem voltak túl jó tapasztalataink. 4000 forintot kellett fizetnem azért mert egyszer túl korán fizettem be a havidíjat és előző évre könyvelték, pedig azzal tisztában vagyunk, hogy egy évben 12 hónap van.De nekik nem. A hitelt nem adták meg, a kevés jövedelem miatt, ami önmagában még érthető, de az már nem, hogy félévig húzták a dolgot és kb 50 000 forintot költöttünk el(értékbecslés,tulajdoni lap stb.) mire kinyögték, hogy mégsem adják meg a hitelt.Mikor lejárt a megtakarítási időszak még félévet vártunk mire utaltak a banknak, hiteltörlesztésre használtuk fel. Én biztos, hogy nem kötnék többé náluk.
2017. máj. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
53%

Fundamenta!

A megtakarításodra a legkisebb kamattal adja a hitelt!

Az Isten mentsen meg mindenkit az uzsorás bankoktól, most és mindörökké, főleg az OTP-től!

2017. máj. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!