Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Külföldi bankszámlát meg...

Külföldi bankszámlát meg lehet-e szüntetni az adott bank magyarországi fiókjában?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy Hollandiában van egy bankszámlám, amit nem szüntettem meg, mert úgy volt, hogy visszamegyek, ám ez családi okok miatt sajnos nem fog bekövetkezni. A netbankon is meg lehetett volna szüntetni, ám ahhoz a holland telefonszámomra küldtek volna egy kódot, ami sajnos már nincs meg, így a kódot sem tudom megkapni, mert a telefonszámot nem lehet megváltoztatni. Hívtam őket telefonon, de telefonon nem lehet, csak személyesen tudnám ezt elintézni, viszont az nagyon nagy költség lenne. A kérdésem az lenne, hogy ezt az ING Banknál lévő holland számlámat vajon meg tudom-e szüntetni az itthoni ING Banknál is valamilyen módon? Segítségeteket, ötleteiteket előre is köszönöm szépen!

2017. máj. 14. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem
2017. máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem, de kérdezd meg a bankban.
2017. máj. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Viszont én ugyanezt egy német banknál levélben meg tudtam tenni. Írtam a központnak egy emailt, hogy mi a helyzet, ők pedig megmondták, hova mit küldjek, és hova fizessem meg a számlán lévő tartozást.
2017. máj. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez nem is rossz ötlet! Köszi! Írok is egy levelet! :)
2017. máj. 17. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!