Szerintetek megkapom az igényelt személyi kölcsönömet a következő adatokkal? :

Figyelt kérdés
2 munkanapja adtam be a hitelkérelmemet a CIB bankhoz 500 ezer forintra. Előzetes hitelbírálat minden pozitív lett. A napokban fognak értesíteni a végleges eredményről.105 ezres igazolható nettó fizetés került rögzítésre ( nem átlagot néztek, hanem az előző 3 havi fizumból a legalacsonyabbat rögzítették). 84 hónapos futamidő mellett a törlesztőm 9800 ft-ra jön ki. Nem vagyok negatív KHR-es, munkaviszonnyal is minden rendben van(több mint egy éves munkaviszony),semmi más hitelem nincs. Szerintetek pozitív lesz a hitelbírálat? Személyi kölcsön felvételében jártas emberek válaszait várom akinek volt már hasonló tapasztalata. Bírálati idő, minden érdekelne, válaszaitokat előre is köszönöm !

2017. máj. 15. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem tartom valószínűnek, túl alacsony a jövedelem
2017. máj. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nettó 107 ezres fizura megadták a 400 ezret.
2017. máj. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kimaradt az egyik legfontosabb infó. Hány éves vagy?
2017. máj. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, 24 éves vagyok igen ez kimaradt.
2017. máj. 16. 09:19
 5/7 anonim ***** válasza:

A CIB elvileg nem annyira érzékeny az életkorra, de tény, ez is elég gyenge pontja a kérelmednek az alacsony jövedelmen felül. A bankok személyi kölcsön igényléskor a 25 éves kor feletti életkort preferálják, különösen ha egyedülálló és vagyontalan is az igénylő.

Necces a kérelmed, nehéz lenne megmondani, hogy dönt a CIB, de szerintem nagyobb az esélyed az elutasításra, mint a pozitív eredményre.

2017. máj. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Te, ezt felejtsd el!

Még providentnél is jobb hitelt kapsz, persze számlás hitelt.

Ott nem sz@r@znak ennyit.

2017. máj. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát szépen vissza is utasítottak...persze nem indokolták meg, hogy miért. Hogy most a korom volt nekik akadály, vagy kevés volt nekik a nettó 105ezer igazolhatóm passz....de b@sszák meg azért rendesen.
2017. máj. 16. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!