Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Külföldön külföldi munkáltatói...

Külföldön külföldi munkáltatóival külföldi bejelentett lakcímnél adnak a külföldi bankok személyi kölcsönt?

Figyelt kérdés
Első sorban tapasztalatokkal rendelkezőkhöz szól a kérdésem!
2017. máj. 16. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Szóval azt kérdezed, hogy ha külföldön dolgozol, külföldön van lakcímed akkor kaphatsz-e hitelt?

A válasz: Igen, kaphatsz ha megfelelsz a feltételeknek.

Itt külföldön is vannak kikötések aminek meg kell felelni.

PL.

-X év ledolgozott fix munka

- X év külföldi lakcím

- hitelképesség

etc

2017. máj. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha megfelelsz a hitel feltételeinek, kaphatsz. Miért ne kaphatnàl? Miért merült fel ez a kérdès egyàltalàn?
2017. máj. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Belföldön belföldi munkáltatóival belföldi bejelentett lakcímnél adnak a belföldi bankok személyi kölcsönt?
2017. máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából arra lettem volna kivancsi hogy magyar állampolgárságra ugyanugy mintha ottani lennék?!
2017. máj. 16. 19:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Én Angliában élek. Magyar állampolgár vagyok, 10 éves munkaviszonyom van, van lakcímem. Vettem már fel 5000 font hitelt, mert megfeleltem a banki feltételeknek. Mondjuk azóta már vissza is fizettem.

Mivel Eu-s állampolgár vagy így az állampolgárság nem akadály. Kell pár év munkaviszony ( fix 8 órás) kell a nevedre szóló számla mint pl: gáz, víz, internet stb ami a lakcímre megy, ezzel igazolod, hogy állandó jelleggel élsz kint. Meg kell még pár dolog, de mivel én régen vettem fel, gondolom van változás.

2017. máj. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2017. máj. 16. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!