Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha nem az én nevemen van a...

Ha nem az én nevemen van a közüzemi számla és hitelt veszek fel és nem fizetem akkor annak akinek a nevén van a közüzemi számla érheti bármi? Behajthatják rajta?

Figyelt kérdés
hitel, banki hitel

2017. jún. 9. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
ha a hitel feltétele a neveden lévő közüzemi számla, és az neked nincs, nem is kapsz .
2017. jún. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Így van, a közüzemi számlának maximum annyi köze lehet a hitelhez, hogy mutass be egyet, ami a nevedre és a bejelentett lakcímedre érkezik.

Ha nem fizeted a hiteled, azt egyedül rajtad hajtják be fizetésletiltással, bankszámla inkasszóval, ingóság foglalással (itt veszélyben lehetnek a veled egy címen lakók értékei, ha nem tudják bizonyítani, hogy a kérdéses tárgy nem a tiéd) és ráterhelhetik a tartozást a neveden lévő ingatlanra is, függetlenül attól, ki fizeti ott a közüzemi számlát.

2017. jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Dehogynem kaphatok! Nem nézik kinek a nevén van, csak az állandó lakcímemről legyen.
2017. jún. 13. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!