Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mik a Mastercard költségek...

Mik a Mastercard költségek Maestróval szemben (otp)?

Figyelt kérdés

Külföldre akarok utazni, és a foglaláshoz nem fogadják el a Maestro-t, alternatívaként a Matercard-ra gondoltam.

Igy hogy Maestro kártyám van havonta 1460 forintot levonnak összegzett elszámolás miatt a kb 500 forintos sms-díjon felül. Na már most az lenne a kérdésem hogy a Mastercard tipusu kártyával ez az összeg megnövekedne-e?

Elsősorban attól kérdezem akinek ilyen kártyája van az OTP banknál. A hivatalos dokomentumokban fel van tüntetve hogy a kártya éves díja nagyobb de engem nem az érdekel hanem a havi elszámolás. Szóval valaki tud segíteni egy kis információval? :)



2017. jún. 14. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem alapból MasterCard Online-t ad az OTP. Milyen csomagban vagy? Kártya után csak éves díjat (meg esetleg kibocsátási díjat) kell fizetni, mást nem. Ami összegeket feltüntetsz, azok elég magasnak tűnnek, valószínűleg nem optimális csomagban vagy, lehet érdemes lenne körülnézned az OTP weboldalán, még mit kínálnak.
2017. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
netbank,webszámlacsomag,sms,paypass asszem ezek a szolgáltatások vannak hozzá
2017. jún. 14. 14:14
 3/3 anonim ***** válasza:

A havi díj az a számlavezetési díj. Kártyának éves díja van.


Az OTP-nél van elektronikus (nem dombonyomott) Mastercard. Ugyanannyi a díja mint a Maestronak.

Legalábbis másfél éve amikor még OTP-s voltam így volt.


De ha most már több akkor sem sokkal.


Nem is értem, hogy így miért nem inkább Mastercardot kér mindenki, persze aki ismeri a különbséget. A bank is ajánlhatná azt alapból.

2017. jún. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!