Tesco clubcard? Sürgős

Figyelt kérdés
Mai nap tescoban oda jött hozzám egy nő hogy van e clubcardom, mondta hogy ingyen jóváírnak 3600 forintot ha megadom az adataimat és aláírok egy papírt. Meg is volt minden, mondta hogy a budapest banktól fognak felhívni hogy véglegesítsem ezt az egészet. Az lenne a kérdés hogy ezek most rászedtek egy hitelkártya igénylésre? Kérdezték hogy vagyok e diák munkán (17éves vagyok) meg lefénymásolták a clubcardomat, a személyimet és a lakcím kártyám.. de ez most mi? Tényleg ingyen jóvá fognak írni 3600 pontot vagy kell rá valamit fizetni? Ha felhívnak akkor van lehetőségem lemondani az egészet?

2017. jún. 20. 18:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
53%

Elne fogadd, engem is ezzel állítottak meg csupán annyi különbséggel hogy 4000pontot írnak jóvá, butaság az egész. Szerintem lesz lehetőséged lemondani ha nem írtál alá semmit. A pontot akkor írják jóvá, ha megigényled a hitelkártyát. Én senkinek nem javaslom. Ha azt mondták véglegesítés miatt még keresnek ne aggódj szépen lemondod.

Szerződést írattak alá veled?

2017. jún. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Igen, 5 helyen kellett aláírnom
2017. jún. 20. 19:00
 3/23 anonim ***** válasza:
A hitelkártyát most mondd le, és kész :)
2017. jún. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
De úgy tudom hogy 18 év alatt nem is lehet hitelkártyát igényelni. Hogy mondjam le ha semmi telefonszámot vagy elérhetőséget nem adtak meg?
2017. jún. 20. 19:01
 5/23 anonim ***** válasza:
Kaptál másolatot?
2017. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Semmit. Csak annyit mondtak hogy majd hívni fognak a megadott telefonszámon
2017. jún. 20. 19:03
 7/23 anonim ***** válasza:
Hívd fel a bankot. Mondd el a problémád, és hogy mit szeretnél.
2017. jún. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy én vagyok a furcsa ember, de én tuti nem írnék alá egy jött-ment embernek semmilyen papírt elolvasás nélkül. Pláne nem adnám át neki a személyes okmányaim lefénymásolásra.


Komolyan egy komplett, több milliós adósságot átvállalhattál volna.

2017. jún. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

Istenem, ne is haragudjatok, de akkor butaságokat írtatok, hogy csak na!!!

A CLUBCARD - mint a nevében is benne van - KLUBKÁRTYA, nem hitelkártya, és PONTOKAT lehet gyűjteni rajta, amit aztán le lehet vásárolni!!

Évek óta jól működő dolog: a Tesco pontokat térít vissza a vásárlásotokból, amit aztán megint le lehet vásárolni.

És igen, kell hozzá a lakcím is, mert oda küldik ki levásárolható "utalványok" (vagy kuponok, nem tudom, hivatalosan minek hívják) formájában az összegyűjtött pontokat.

Szóval semmi baj nem történt - max jól jár a kérdező, mert a vásárlás után pontvisszatérítést kap :-)

2017. jún. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, olvass már a sorok között... A Tesco Clubcarddal kapcsolatban, NEM HÍV FEL A BUDAPEST BANK! Ez valószínűleg Tesco Vásárlókártya, ami egy hitelkártya. És ha most együtt vált ki Clubcardot és Tesco Vásárlókártyát akkor kap a clubcardra pontokat ajándékba. A Tesco hitelkártya szolgáltatója a Budapest Bank. Pont. Ez hitelkártya és clubcard együtt amit a kérdezőre rásóztak. Plusz a clubcardhoz nem kell 5 papírt aláírni.
2017. jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!