Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha éppen nincs bankszámlám,...

Ha éppen nincs bankszámlám, de megvennék valamit, amit csak banki átutalással vagy kártyával lehet, akkor nem ciki barátot megkérni?

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs bankszámlám és nem is akarok csak egy vásárlás miatt nyitni, eddig se nagyon használtam, ezért szüntettem meg.

Viszont fontos lenne megvennem valamit, amihez kártya kellene.

Ciki lenne megkérdezni a barátaimat, akiknek van bankszámlájuk, hogy nem-e vennék meg nekem és én odaadnám készpénzben az árát? 1000 forint sincs az összeg.

Anyám nem segít, pedig csak neki van számlája a családból itt Magyarországon. :( Esetleg valami más ötlet?



2017. júl. 3. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Engem a családból szoktak megkérni.
2017. júl. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bemész a cég számlavezető bankjába és befizeted a pénzt. Ez olyan, mintha átutaltad volna.
2017. júl. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
A 2# lehetőséget előtte kérdezd meg az eladótól, lehet, hogy ez neki plusz pénzbe kerül!
2017. júl. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
A 2. lehetőség pont annyiba fog kerülni a címzettnek, mintha utalnád tehát teendőd ez ügyben nincs.
2017. júl. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
#4 nem biztos, ha vállalkozói számla, akkor a befizetés simán lehet banktól függően min. egy 500as is
2017. júl. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!