Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy kössek le pénzt otp...

Hogy kössek le pénzt otp junior számlámmal?

Figyelt kérdés
Kerestem most nyáron 100.000 forintot, és szeretném lekötni, mert itthon csak porosodna, elkölteni meg nem akarom. Hogyan kössem le, hogy a legkedvezőbb legyen? Max 1 évre szeretném, de ha jó a kamatozás fél évre is. Mit ajánlotok?
2017. júl. 10. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Be kell menni hozzá az OTP-be és ott majd adnak neked tanácsot... De arra készülj fel, hogy 2% körül vannak az éves kamatok, tehát jövőre ilyenkor 2 azaz kettőezer forinttal lesz több a lekötött pénzed.
2017. júl. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még az a 2% is erős, és ebből még lejön a kamadó. Egy év után talán ha egy ezressel több pénzed lenne, és ez kb bármilyen lekötési formára igaz (ha nagyon jót fogsz ki, akkor mondjuk kétezer).
2017. júl. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oh értem. Köszönöm a válaszokat! Illetve olyanról is hallottam, hogy ha pl havonta rakok be 5-10.000 forintot, akkor kedvezőbb. Ennek a folyamatnak mi a neve, vagy egyátalán ajánlott-e?
2017. júl. 10. 11:54
 4/5 anonim ***** válasza:
1 éves időszakra a kamat még az inflációt se éri el bankbetétek és állampapírok esetén. Szóval jövőre kevesebbet fog érni a pénzed mint most, nemhogy kamatozna. Mivel az infláció kb. 4%. Annyit meg nem fog kamatozni ilyenekben.
2017. júl. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kezd el a lakás kasszát . Talán bejön .

100 e kevés egy alapba , nincsen haszon .

Kolegám mindenre azt mondja A bitcoint a jövő ...

2017. júl. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!