Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az OTP Bank nagyobb összeget...

Az OTP Bank nagyobb összeget ad, ha volt már náluk hitelem és rendesen fizettem?

Figyelt kérdés
OTP Banknál vezetem a számlám. 2 éve felvettem 1 milliót, mert azt mondták annyit kaphatok. Mivel rendesen kifizettem, ezért most adtak 1.6 millióra ajánlatot. Az 1.6-ot akár megkaphattam volna az 1 milliós hitelem helyett is, vagy az OTP a jól fizető ügyfeleknek ad magasabb összeget? A jövedelmem változatlan évek óta. Valaki tudja, hogy mi a bevált módszer ennél a banknál?
2017. júl. 11. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nincs köze hozzá, sajnos.

Az ember elhiszi, hogy máshogy bánnak vele ha régi és korrekt Ügyfél, de nem így van.

Innen üzenem, pedig így kéne bánni a régi Ügyfelekkel!

2017. júl. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Csak azért, mert van egy pozitívan (negatív bejegyzés nélkül lezárt) hiteled, még nem kerülsz jobb adósbesorolásba. Többnyire nem is a maximumot emelik, hanem a kamatot csökkentik jobb adósbesorolásnál. Az viszont negatívum lesz, hogy a jövedelmed évek óta változatlan. Hogy mi mennyit számít, azt valószinűleg csak belsős tudná, aki viszont nyilván titoktartásit írt alá, így nem fogja kiadni.
2017. júl. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, ez csak álca. Én az egyik banknál voltam bent hitel miatt. Felszerettem volna venni 3 millió Ft-ot. De a végén nem jött össze a szerződés, nem vettem fel tőlük a pénzt, elmentem egy másik bankhoz. A mai napig jönnek postán a fantasztikus ajánlatok, akár 5 millió forintot is "kedvezményesen" tudnék felvenni...Hát hogyne...sima beetető taktika... azt akarják elhidd, hogy te milyen kiemelkedő, fontos ügyfelük vagy, közben szarnak rád.
2017. júl. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Azért ajánl nagyobb hitelt, mert annál több pénzt tud kisajtolni belőled!
2017. júl. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!