Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan lehet a bankkártyám...

Hogyan lehet a bankkártyám mellé még egy bankkártyát igényelni?

Figyelt kérdés
Már van egy bankkártyám, de szeretnék még egyet igényelni a bankban, tehát hogy két bankkártyám legyen az én nevemen azért, mert mindkét bankkártyát más és más célra használnám. Tudtok segíteni?

2017. júl. 18. 10:37
 1/4 vantel ***** válasza:
Fáradj be a bankba és közöld igényedet. Ha kiskorű vagy vidd a szüleidet is!
2017. júl. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyanahhoz a számlához? Annak meg mi értelme?

Vagy külön bankszámlát is szeretnél? Értelme annak sincs sok, de valamivel jobban hangzik, mint az első változat.

2017. júl. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Ugyanahhoz a számlához is lehet két bankkártya, de ebben az esetben más-más típusú. Pl. ha a mostani elektronikus Mastercard, akkor a másik pl. Visa Electron, Mastercard Standard, stb...


De szerintem te inkább másik számlára gondolsz, mivel abban van ráció.


Nyithatsz új számlát. Esetleg olyan megkötések lehetnek, hogy bizonyos számlacsomagból egyszerre csak egy lehet egy ügyfélnek. Pl. diákszámlák általában így működnek.


Esetleg más bankot is megnézhetnél, lehet, hogy költség szempontjából jobban jársz.



Ha elárulod, hogy miért szeretnél még egy kártyát vagy számlát (egyáltalán melyikről is van szó) talán helytállóbb javaslatot tud valaki mondani.


A fióki munkatárssal is tanácsos lenne átbeszélned, vagy a hirdetményeket alaposan átnézni előre, hogy biztosan jól tudj dönteni.

2017. júl. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bemész és kérsz, nekem is kettő van ugyanahoz a számlához

Visa a dolláros és online, külföldi fizetéshez, master gold meg az max offline fizetéshez, meg mert ingyen van és jár hozzá kismilliónyi egyéb szolgáltatás. Emellett mikor a visám le kellett tiltani nem maradtam pénz nélkül

2017. júl. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!