Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Udv Szeretnek folyoszámla...

Arnold0307 kérdése:

Udv Szeretnek folyoszámla hitelt felvenni egy összegben pl.25én Es 10én jön a fizetesem abbol mennyit vesznek le torlesztesben? Többet vennek le mint a fizetésem. Es ha esetleg a munkahelyem, Megszűnik nullázhatóm?

Figyelt kérdés

Elörre is köszönöm

Otp folyoszamla hitel

Minnel.hamarabb kérem.válaszoljanak



#pénz #OTP #folyószámlahitel #hitel #Minnel hamarabb köszönöm
2017. júl. 20. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Fingod nincs arról, hogy mi az a folyószámla hitel ugye?
2017. júl. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De van miert?:)
2017. júl. 21. 11:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem úgy tűnsz... sőt, még a helyesírással is küszködsz.
2017. júl. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Talán mert dolgozom közben,illetve tanulom a Magyar nyelvet de nem fogok kifogásokat keresni lényegében nem értem ez mire jo hogy ha nem segít akkor bocsanat de miert is ír ide provokálo vélemény ki nyilvánitasokat? Mi emberek miert probaéjuk a hibákat látni találni a másikban miert nem probálunk vagy segíteni vagy inkébb hagyni akkor.nem szeretném meg sérteni csak gondoltam le irom ezt is udv
2017. júl. 21. 16:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Milyen k rva érdekes, hogy itt minden 2. ember éppen tanulja a magyar nyelvet, mellette pedig dolgozik..

Biztosan nem csak kifogás az egész? BIIIZTOSAN...

2017. júl. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsi de neked ez jo nincsen életed?:D mert ha valamit nem akarok nem teszem de te szabály szerint provokálsz :D sajnalom en nem érek erre rá felvenni az ilyeneket ezert tart itt az emveriseg az ilyenek miatt de okos enged szamár szenved tovább álltam köszi mindent be aranyoztad a napomat ezzel a provokalo masokban keresem hibát éneddel :D udv
2017. júl. 24. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!