Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Menyi esélyem van kölcsönt...

Száko Alexandra kérdése:

Menyi esélyem van kölcsönt kapni a k&h bankba?

Figyelt kérdés
Havi nettó 150.000 a jövedelem, nem vagyok próba idő alatt. Nem vagyok negatív khren, kh a saját bank van 50.000 folyoszamlahitelem, meg kis összegű provident havi 10.e múlt héten voltam személyesen a bankban abszolút pozitív azt mondta az ügyintéző, munkáltatóit sem kért.400.000 igényeltem Aláírtam a papírokat azt monta 2 munka nap de már eltelt és semmi hír. Megkapom vagy nem?

2017. júl. 29. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
A KH nem igazán rajong az olyan ügyfelekért, akinek már van egy Providentes hitele és újabb személyi kölcsönt akar. A hitelkereted is ki van merítve?
2017. júl. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen mert elkezdtük csinálni a házat és kell most a pénz váratlan dolgok is közbe jöttek
2017. júl. 31. 08:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben miért nem jelzálog alapú felújítási hitelt kérsz?

Mennyit ér az ingatlan most?

2017. júl. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1 millió az értéke papíron de sztem a felét sem éri. De nincs más választásom csinálni kell, szoba konyha a Konyha fele elválasztva fürdőszoba lett építve! Ijen kis összegel bank nem áll szóba.
2017. júl. 31. 13:02
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja és ma felhívtam a fiókot ahol igényeltem.azt mondta az ügyintéző hogy megsem nézték az elbiráláshoz,és ő addig nem tud mit tenni amíg valaki nem nézi meg, elégé elszomoritó
2017. júl. 31. 13:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen kis értékű ingatlant valóban nem fogadnak el fedezetnek, így erre csak a személyi kölcsön működik.
2017. júl. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem sikerül a KH-ban,próbáld meg az OTP-ben, ott szerintem át fog menni a kérelem.
2017. júl. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Meg próbálom köszönöm.
2017. júl. 31. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!