Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik a legjobb diákszámla?

Melyik a legjobb diákszámla?

Figyelt kérdés

Melyik számla igényelhető akár 18 éves kor fölött is, ahol nincsenek rejtett költségek, nem vonnak le havonta pénzt, és a lehető legkevesebb kiadásom lesz havi szinten és hosszútávon is egyszerre?

Havi szinten kapok utalásokat, szóval fontos lenne, hogy ebből minél több maradjon meg.

Én alapból nem szoktam utalni senkinek, amire használnám a számlát az annyi, hogy 1 helyen legyen a pénzem és időnként kivegyek a számláról x összeget, ha szükségem van rá.

Valaki tud segíteni akár tapasztalattal, akár hallottakkal?


2017. aug. 2. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Erste, igényelj hozzá bankkártyát és ingyenes készpénzfelvételt.
2017. aug. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Illetve egészen pontosan 17 éves vagyok még, de nem sokára töltöm a 18-at, ezért tettem fel így a kérdést. Ennyit pontosítanék még rajta :)
2017. aug. 2. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:
2017. aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
OTP junior is ingyenes 24eves korig , ingyenes ott is a 2kp felvétel.
2017. aug. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!