Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Transferwise-on pénz utalása?

Transferwise-on pénz utalása?

Figyelt kérdés
Szerttem volna elutalni 250 fontot magyar számlára és ez igyenes kellene legyen, az elején amikor kiírta hogy mennyi forint lesz ez előreláthatólag, akkor is azt mutatta hogy nem kell az utalásért fizetnem. Viszont a végén utolsó lépésként kihozta hogy fizessek az utalásért. Ez most akkor hogy van?

2017. aug. 7. 16:11
 1/1 anonim válasza:

Én megvagyok elégedve a Transferwise-al, sokszor használtam. Érdekes amit írsz, mert nem így működik.

Először is, miért lenne ingyenes, ez is egy cég, ami szeretne profitot termelni és nincsenek reklámok az oldalon. Azt írják, a banki utaláshoz képest jóval olcsóbbak, ami igaz is. Pl. 1000 font utalása kerül 7 fontba, mivel 0,7 % a díj. De ez nem a végén derül ki. Amikor beírjuk az összeget, hogy mennyit szeretnénk utalni, beállítjuk a pénznemeket, hogy mit utalunk és mi legyen belőle akkor kiírja abban a pénznemben mennyi fog megérkezni. Ebből már le van vonva a díj, amit egyébként mutat is, hogy mennyi és mi az épp aktuális árfolyam.

2017. aug. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!