Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az lenne hogy mi illyen mobil...

Az lenne hogy mi illyen mobil bankárral intéztük a csok-ot es nekünk a hitel kérelemnél be jelölt biztositast meg lakastakarekot. Ezt kötelező nekünk meg kötni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a lérdésem, hogy mi illyen mobil bankárral intéztük a csok-ot es nekünk a hitel kérelemnél a papíron be jelölte, hogy a hitel mellé szeretnénk lakás takarékot fizetni meg életbiztosítást és így adta be az otp bankba. Elvileg el fogadták a kérelmünket és hétfőn mehetünk a bankaba aláírni a szerződést utana petig a közjegyzőhöz. De mi nem szeretnénk lakás takarékot fizetni se élet biztosítást. Ezt vissza lehet mondani még vagy nem? Ha vissza mondjuk akkor a bank vissza vonja a hitelünket?  A mobil bankárunk azt mondta nem lehet vissza mondani mert, a bank akkor vissza lép és örüljünk hogy a bank ad hitelt ilyen kevés jövedelemnél! De ez szerintem nem logikus mert ha mindenfele biztositast kötök meg lakastakarekot az is kiadas es kevesebb penz marad. Van egy olyan érzésem, hogy a mobilbankárunk hazudik csak a jutalék miatt mondja, hogy kössük meg. ( lehet nem mobil bankar hanem valami mas a neve). Ha valaki tudna ebben segíteni azt meg köszöném.

2017. aug. 11. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Az OTP a legszemetebb bank, miért velük kezdtetek? Kérhetnek ilyesmiket.
2017. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem az otp kérte hanem ez a mobil bankár jelölre be a kérelem papíron.
2017. aug. 11. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem életbiztosítást kell kötni, hanem a LAKÁSRA BIZTOSÍTÁST, mert ezzel is védeni akarja magát a bank, ha valami baja esne a vásárolandó/hitelezendő háznak.

És igen, kötelezhetnek rá - ha nem kötöd meg, nem adnak hitelt.


A lakáskassza lehet, hogy nem kötelező - azt nem tudom...

2017. aug. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy kötelező azt kötünk is. Ez azon felül van. Nem élet biztositás hanem hitel biztosítás, el írtam.
2017. aug. 12. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!