Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vettem egy házat, de a volt...

Vettem egy házat, de a volt tulajdonosnak a testvére a nyakamra jár hogy még van pár dolog amit el akar vinni a volt tulaj meg fél tőle!?

Figyelt kérdés
Megtehetem azt hogy nem engedem be? Már hónapok óta járkál hogy még ez kell meg az kell és elegem van. Ilyenkor mit csinálhatok?

#házvásárlás #volttulaj
2017. aug. 15. 23:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

A szerződés szerint jársz el. Remélhetőleg a volt tulajdonos 1/1 tulaj volt, és beleírtátok a szerződésbe, hogy megtekintett állapotban, felszereltséggel, vagy hasonlók.


Innentől kezdve pedig mondod a kedves tulaj testvérének, hogy hagyjon békén, különben rendőrt hívsz. Ha bemegy, akkor kihívod a rendőrt. Ha újra jelentkezik, ismét csak hívod a rendőrt. Ha nem tűnik el az életedből, megint csak rendőrt tudsz hívni...


Ne fenyegesd ezzel, hanem simán csak tényeket közölj.

2017. aug. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen megtekintett állapotban viszont a felszereltségre tárgyakra nem tértünk ki vagyis nincs benne az adásvételiben hogy mi marad vagy mit visz. Egyszer eljött a cuccokért de éppen össze volt veszve a testvérével és akkor a testvére nem jött el a cuccokért azt üzente hogy valamikor egyszer majd jön érte.
2017. aug. 15. 23:19
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer engedd be, hogy vigye, ami valóban az övé, utána rendőrség.
2017. aug. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A volt tulaj ingyen itthagyott egy tv-t amire mondta h a mienk én atvittem anyukámhoz es nála volt egyik reggel bement a volt tulaj testvére azzal hogy a férjem küldte a tv-ért... erről nem tudtunk csak mikor ide jött es szolt h adjunk 20ezret es vissza adja a tv-t. Meg ezenkívül egy két dolgát eladta és ide jákáltak hogy ezt vettek meg stb... és azt mondta h valamikor még jon a maradek cuccáért... és ebből van elegem....
2017. aug. 15. 23:27
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen és azóta a testvére megint volt itt de megint csak azt mondta hogy valamikor jön a cuccolért ...
2017. aug. 15. 23:33
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Rakjátok ki a cuccát a házatokból a p*csába...
2017. aug. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Be sem engedném kapun belülre! 6-os voltam
2017. aug. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Egy fagyasztóládát nehéz egyedül kicipelni :/ és ha odaadom valakinek azt lehet? Beperelhet azért mert itt hagyott pár cuccot és azt odaadtam mondjuk annak aki hamarabb jön érte?
2017. aug. 15. 23:44
 9/15 anonim válasza:
67%
Ez ugy ahogy van hulyeseg. Eladnak egy hazat es otthagyjak a cuccaikat, hogy majd abbol meg osszestedekedik ami eppen kell nekik? Furcsa vetel.
2017. aug. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
78%
Szedjek ossze ami az ovek cakk um pakk, azt kesz.
2017. aug. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!